Saturday Sept. 26/20

10:00 – 11:00 am
U9’s Maroon (15 players – see list below)

11:30 am – 12:30 pm
U9’s White (15 players – see list below)

1:00 – 2:00 pm
U11’s North End (12 players), South End (12 players)

2:30 – 3:30 pm
U13’s North End (12 players), South End (12 players)

4:00 – 5:00 pm
U15/18 Female

5:30 – 6:30 pm
U15’s Divide ice in half if >19 players

7:00 – 8:00 pm
U18’s Divide ice in half if >19 players

Sunday, Sept. 27/20

11:00 am– 12:00 pm
U9’s Maroon (15 players)

12:30 am – 1:30 pm
U9’s White (15 players)

2:00 – 3:00 pm
U11’s North End (12 players),  South End (12 players)

3:30 – 4:30 pm
U13’s North End (12 players), South End (12 players)

5:00 – 6:00 pm
U15/18 Female

6:30 – 7:30 pm
U15’s Divide ice in half if >19 players

8:00 – 9:00 pm
U18’s Divide ice in half if >19 players

U9 Maroon GroupChase Falk, Sophie Fehr, Landon Falk, Raegan Friesen, Tommy Friesen, Dylann Funk, Logan Harder, Kierra Heppner, Natalie Neustaeter, Sawyer Nicholson, Miles Reimer, Carter Scott, Axel Smith, Jack Wiens, Reid Falk

U9 White Group Easton Chartier, Kenzie Schroeder, Zachary Sawatzky, Bowen Friesen, Emma Friesen, Paxton Friesen, Savannah Thompson, Kezia Heppner, Braylee Hildebrand, Matai Peters Loewen, Maddox Peters, Hattie Stepaniuk, Zade Thomas, Natalie Toews, Londyn Wiens

Monday, Sept. 28/20

4:30 – 5:30 pm
U9’s Maroon (15 players)

6:00 – 7:00 pm
U9’s White (15 players)

7:30 – 8:30 pm
U11’s North End (12 players),  South End (12 players)

Tuesday, Sept. 29/20

4:30 – 5:30 pm
U13’s North End (12 players),  South End (12 players)

6:00 – 7:00 pm
U15/18 Female

7:30 – 8:30 pm
U15’s Divide ice in half if >19 players

9:00 – 10:00 pm
U18’s Divide ice in half if >19 players

Wednesday, Sept. 30/20 (Skill Testing)

4:30 – 5:30 pm
U9’s Maroon (15 players)

6:00 – 7:00 pm
U9’s White (15 players)

7:30 – 8:30 pm
U11’s North End (12 players), South End (12 players)

Thursday, Oct. 1/20 (Skill Testing)

4:30 – 5:30 pm
U13’s North End (12 players), South End (12 players)

6:00 – 7:00 pm
U15/18 Female

7:30 – 8:30 pm
U15’s Divide ice in half if >19 players

9:00 – 10:00 pm
U18’s Divide ice in half if >19 players

Friday, Oct. 2/20 (3 on 3)

4:30 – 5:30 pm
U9’s Maroon (15 players)

6:00 – 7:00 pm
U9’s White (15 players)

7:30 – 8:30 pm
U11’s North End (12 players),  South End (12 players)

9:00 – 10:00 pm
U15/18 Female

Saturday, Oct. 3/20 (3 on 3)

8:30 – 9:30 am
U13’s North End (12 players), South End (12 players)

10:00 – 11:00 am
U15’s Divide ice in half if >19 players

11:30 am – 12:30 pm
U18’s Divide ice in half if >19 players